sucesses

Οι επιτυχιες μας... ή μάλλον οι επιτυχιες των παιδιών μας!

Δεν μπορούμε παρά να "ψηλωνουμε" απο υπερηφάνεια και να χαμογελαμε απο ικανοποίηση όταν βλέπουμε ότι οι προσπάθειες των παιδιών μας και η υποστήριξη μας σε κάθε επίπεδο αποδίδουν καρπούς και οδηγούν στην επιτυχία!

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για μας να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο τις επιτυχιες των παιδιών του Ανατολικού Φροντιστηρίου!

Επιτυχόντες της χρονιάς 2002

Ονοματεπώνυμο
Σχολή
Ασβεστοπούλου ΣτέλλαΣχολή θεάτρου Πάτρας
Βαβούρας ΓιώργοςΠολιτ. Επιστημών Κρήτης
Βασιλειάδης ΓιάννηςΜαθηματικό Κρήτης
Γιαννόπουλος ΓιάννηςΟικονομικό Βόλου
Δαμιανίδου ΒασιλικήΝηπιαγωγών Φλώρινας
Ζαρζαβατσάκη ΕλένηΚοινωνική Θεολογία Α.Π.Θ
Κοκκαλιάρογλου ΜαρίαΟικονομικό Α.Π.Θ.
Κοτσαντζής ΚυριάκοςΜαθηματικό Σάμου
Κωνσταντοπούλου ΚατερίναΚοινωνιολογίας Παντείου
Λαγούρου ΒασιλικήΝομική Α.Π.Θ
Μιχαηλιδου ΔέσποιναΝηπιαγωγών Φλώρινας
Μοσχίδης ΑλέξανδροςΙστορικό αρχαιολογικό Α.Π.Θ
Μπούσιος ΔημήτριοςΕυελπίδων (ΣΣΕ)
Παπαγεωργίου ΓεωργίαΜαθηματικό Α.Π.Θ
Παπαθεοδώρου ΑνθήΣχολή θεάτρου Αθήνας
Παπαθεοδώρου ΘεόδωροςΗλεκτρολόγων μηχανικών Πάτρας
Παπαφλωράτου ΣοφίαΑρχιτεκτονική Ξάνθης
Πέρρος ΠερικλήςΜαθηματικό Α.Π.Θ
Πετρίδου ΔέσποιναΠαιδ/κό δημοτικής εκπ/σης Θράκης
Πιτυτζόγια ΕυτυχίαΟικονομικό Α.Π.Θ
Πολίτου ΕλισάβετΝομική Α.Π.Θ
Ρωμανός ΘεόδωροςΠαιδ/κό ειδικής αγωγής Θεσσαλίας
Σάμιος ΠαράσχοςΦυσικό Α.Π.Θ
Σπαθάρα ΜάρθαΝομική Α.Π.Θ
Τερζοπούλου ΜαρίαΟργάνωση & διοίκηση Μακεδονίας
Τζάρτζα ΔέσποιναΠαιδ/κό δημ. Εκπαιδ. Ρόδου
Τζέκου ΚατερίναΑγγλική Φιλολογία Α.Π.Θ
Τζοάννου ΝικόλαοςΦυσικό Α.Π.Θ
Τσοπουρίδου ΜάγδαΜηχανολόγων Μηχανικών Α.Π.Θ
Φρέγγιδης ΔημήτρηςΜεσογειακών Σπουδών Ρόδου
Αγαθοπούλου ΑσπασίαΙχθυοκαλλιέργεια Μουδανιών
Αθανασόπουλος ΕλευθέριοςΙχθυοκαλλιέργεια Μουδανιών
Αλεξιάδου ΕλένηΝοσηλευτική Θεσσαλονίκης
Αυγιτίδης ΠέτροςΝοσηλευτική Θεσσαλονίκης
Γεωργιάδης ΑθανάσιοςΗλεκτρονικής Θεσσαλονίκης
Γίδαρη ΚλέλιαΓεω/γία & Περιβ/ντος Κοζάνης
Γρηγοριάδου ΕυφημίαΜαιευτική Θεσσαλονίκης
Δαμιανίδης ΣτέφανοςΛογιστική Κοζάνης
Δουρβανίδης ΙορδάνηςΔιατροφής Θεσσαλονίκης
Ελευθεριάδης ΕλευθέριοςΟχημάτων Θεσσαλονίκης
Ζεϊμπέκης ΣταμάτηςΜηχανολογία Σερρών
Κόκκινος ΧρήστοςΦυτικής Παραγωγής Φλώρινας
Λαζίδου ΑλεξάνδραΙχθυοκαλλιέργειας Μουδανιών
Λυκίδου ΜαρίαΙχθυοκαλλιέργειας Μουδανιών
Μάμαλη ΗλιάνναΝοσηλευτική Λάρισας
Ματθαιοπούλου ΑθηνάΛογιστική Θεσσαλονίκης
Μισαηλίδης ΠαναγιώτηςΠολ/κών & Δομικών έργων Θεσ/κης
Μιχαηλίδου ΣτεφανίαΤουριστικών Επιχ/σεων Λάρισας
Μπαξεβάνη ΚατερίναΑισθητική Θεσσαλονίκης
Μπλέ ΜαρίαΙατρικών Εργαστηρίων Θεσ/νίκης
Παπαδημητρίου ΓεωργίαΕμπορίας & διαφήμισης Θεσ/νίκης
Παπαεμμενουήλ ΒιργινίαΔιατροφής Θεσσαλονίκης
Πουρσαλίδης ΓεώργιοςΟχημάτων Θεσσαλονίκης
Ρέντζιου ΈυαΦωτογραφίας Αθήνας
Σημαιοφορίδου ΝατάσσαΔιαχ/σης Πληροφοριών Καβάλας
Σιδηρόπουλος ΚώσταςΙχθυοκαλλιέργειες Μουδανιών
Σμυρναίος ΔημήτρηςΑυτοματισμού Θεσσαλονίκης
Στάθης Βαγγέλης
Συνάπης ΠαύλοςΦυτικής Παραγωγής Θεσ/νίκης
Τράτσκα ΣοφίαΠληροφορική Θεσσαλονίκης
Τσαούσης ΠαναγιώτηςΦυτικής Παραγωγής Θεσσαλονίκης
Τσεγγελίδου ΔέσποιναΦωτογραφίας Θεσσαλονίκης
Τσιακάλου ΝικολέτταΤουριστικών Επιχ/σεων Θεσ/νίκης
Τσιπλίδου ΧριστίναΑισθητική Θεσσαλονίκης
Τσιτρούλης ΑχιλλέαςΠληροφορικής Θεσσαλονίκης
Ψωμά ΡίκαΒρεφονηπιοκόμων Θεσ/νίκης

Επιτυχόντες άλλων ετών