sucesses

Οι επιτυχιες μας... ή μάλλον οι επιτυχιες των παιδιών μας!

Δεν μπορούμε παρά να "ψηλωνουμε" απο υπερηφάνεια και να χαμογελαμε απο ικανοποίηση όταν βλέπουμε ότι οι προσπάθειες των παιδιών μας και η υποστήριξη μας σε κάθε επίπεδο αποδίδουν καρπούς και οδηγούν στην επιτυχία!

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για μας να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο τις επιτυχιες των παιδιών του Ανατολικού Φροντιστηρίου!

Επιτυχόντες της χρονιάς 2006

Ονοματεπώνυμο
Σχολή
Κλαψίδης ΓιάννηςΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κούπα ΑγγελικήΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μπενάκη ΝικολέτταΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Παραθυράς ΘάνοςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δαλακούρα ΛαμπρινήΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δελημαργάς ΧάρηςΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
Παπαδοπουλου ΓεωργίαΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΑΕΙ
Καπράλος ΗλίαςΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Καραγιάννης ΑνέστηςΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Κυριακίδης Κων/νοςΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Τσανίδου ΒασιλικήΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Μπουκουβάλας ΘωμάςΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Δουλκερίδης ΜιχάληςΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Τσακνάκης * ΒασίληςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Χρυσούλης ΚοσμάςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καπόν ΜπενΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ηλιάδου ΧριστίναΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καραδαγλή ΜαρίαΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αραμπατζής ΘάνοςΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ
Καρκαμάνης ΚώσταςΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ
Κρεστενίτη ΑγγελικήΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μαντιδάκη ΕυανθίαΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Ζιώγας * ΓιώργοςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μπαλόμπας ΔημήτρηςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Χαντζής ΙωάννηςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Χατζηχρήστος ΓιώργοςΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Χριστοφίδης ΓιώργοςΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Παπαγεωργίου* ΑλέξανδροςΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
Τσακλίδου ΝίκηΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Οκκαλίδης ΝικηφόροςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
Περηφάνου ΓεωργίαΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
Λαλιά* ΚατερίναΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
Παπαδοπούλου ΒέραΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΒΟΛΟΥ
Κουσουλά ΠαναγιώταΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ
Κωνσταντινίδης * ΗλίαςΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Ματαπά ΚέλλυΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Σταυρινού ΒάγιαΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κατίδης ΚώσταςΓΕΩΠΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Φιλή ΣοφίαΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ]
Παπαδοπούλου ΦανήΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Μουρτετζίκογλου ΜάνοςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
Χριστοδούλου ΑγγελικήΙΣΤΟΡΙΚΟ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Εξάρχου ΧριστίναΙΣΤΟΡΙΚΟ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Πυλωρίδης ΒενιαμίνΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Τσακίρη ΜαρίαΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δεληκάρης ΓιάννηςΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΝΑΟΥΣΑ)
Καλογιαννίδου Ευμορφία (Εύη)ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΚΩΝΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γαβράς ΒύρωναςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ
Αϊδαρίνης Κων/νοςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ηλιάδου ΠόπηΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Οκονομίδου ΒαλεντίνηΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
Λαγούρος ΚώσταςΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Τσακμακίδης - Ζαχαριάδης ΝίκοςΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Αρμενάκη ΜαρίαΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Κοκκινίδης * ΗλίαςΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
Καλαϊτζίδης ΚωνσταντινοςΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Κωνσταντινίδου ΕυδοκίαΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
Χατζηπέτρου NαταλίΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ριζόπουλος ΧαράλαμποςΣΜΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
Δήμας ΤάσοςΤΕΦΑΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καρσανίδης ΔημήτρηςΤΕΦΑΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κοσκινάρη ΑλεξίαΙΣΤΟΡΙΚΟ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Θωμάρεης ΠαντελήςΙΣΤΟΡΙΚΟ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Παρίκογλου* ΙορδάνηςΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
Λιαπίδου Ευμορφίλη (Εύη)ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Καλαϊτζίδου ΜατίναΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ξιούφη ΜάγδαΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Στάλιου ΗρώΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Χρήστου ΕρατώΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Παπαδόπουλος ΣτέργιοςΤΕΦΑΑ ΣΕΡΡΩΝ
Συροπούλου ΜαρίαΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Στόικος ΧριστόδουλοςΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ανδρέογλου ΧριστέλενΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αντωνούδη ΕιρήνηΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Πολυχρονίδου ΜάρθαΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Προκοπίδου ΜαρκέλλαΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Τσιτσιπλάμη* ΚατερίναΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ασλανίδου ΔιάναΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ταξίδου ΕλένηΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Τάζογλου ΚώσταςΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βρακοπούλου ΕλευθερίαΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Κυφωνίδης ΧαράλαμποςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Πετρίδου ΝατάσσαΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Τελιανίδης ΝίκοςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Σωτηροπόύλου ΔήμητραΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Σπύρογλου ΕβελίναΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Πρασσά ΖωήΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Λουμπόνια ΆνναΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Γεωργιάδης ΣτέλιοςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Ρέχας ΠερικλήςΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
Αντώναρου ΔήμητραΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
Τελιόπουλος ΓιάννηςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
Δονούκης ΒιτάληςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
Παπαζήσης* ΒαγγέληςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Γκαντής ΔημήτρηςΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Ασλανίδου ΧρυσούλαΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Κρικώνης ΚώσταςΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Ανδρονικίδης* ΓιώργοςΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
Κυφωνίδης ΠαναγιώτηςΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
Λύκος ΝικηφόροςΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΡΤΑΣ

Επιτυχόντες άλλων ετών