sucesses

Οι επιτυχιες μας... ή μάλλον οι επιτυχιες των παιδιών μας!

Δεν μπορούμε παρά να "ψηλωνουμε" απο υπερηφάνεια και να χαμογελαμε απο ικανοποίηση όταν βλέπουμε ότι οι προσπάθειες των παιδιών μας και η υποστήριξη μας σε κάθε επίπεδο αποδίδουν καρπούς και οδηγούν στην επιτυχία!

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για μας να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο τις επιτυχιες των παιδιών του Ανατολικού Φροντιστηρίου!

Επιτυχόντες της χρονιάς 2007

Ονοματεπώνυμο
Σχολή
Γκαραγκούνη ΘεοδώραΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τόλης ΒασίληςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παπαδοπούλου Σεμνή (Σεμίνα)ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ορφανίδης ΝίκοςΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
Μπίκα ΕυαγγελίαΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μαλισσόβας ΝίκοςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ανδρεάδης ΓιώργοςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ
Μουτουσίδης ΔημήτρηςΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Φαρμάκη ΜαρίαΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γρηγορόπουλος ΓιώργοςΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Λαγούρος ΚώσταςΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Γυλός ΘεόδωροςΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Τσακαμής ΑνδρέαςΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
Μπαϊλης ΠαναγιώτηςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κανταρτόπουλος ΠαναγιώτηςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ανθόπουλος ΓιάννηςΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Νάστος ΠαναγιώτηςΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Πουλιόπουλος ΑντώνηςΦΥΣΙΚΗΣΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κάσσανδρος Κων/νοςΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Κώστογλου ΤάσοςΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Τσίτσα ΙφιγένειαΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χριστοφοράκος ΝικόλαοςΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τόλα ΙουλίαΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Βρακοπούλου ΣταυρούλαΠAIΔ/KO ΔHMOT. EKΠ/ΣHΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Δεληγκάρη ΟλυμπίαΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Μπούρα ΜαρίναΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Αλβανούδης ΓιώργοςΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παγώνη ΜαρίαΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γιαννακού ΕλένηΠAIΔ/KO ΠΡΟΣΧ.ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Ασλανίδου ΕλένηΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Αποστόλου ΤάνιαΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Βασιλειάδου ΣοφίαΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Νίκλη ΧρύσαΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Λιάντα ΓεωργίαΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Μεντηλίδου ΛεοντίαΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
Μπλαχάβα ΜαρίναΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
Δεληκάρης ΓιώργοςΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Κερασίδης ΒαγγέληςΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Πασχάλης ΑγγελοςΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Γέραλη ΘάλειαΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Δήμος ΧρήστοςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Στεργιέλης ΑλέξανδροςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΩΝΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καντόρος ΔημήτρηςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Κεχλιμπάρη ΧρύσαΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Βλανιάδου ΔέσποιναΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Δάλκου ΜαριάνναΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παναγοπούλου ΡάνιαΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Καλούδη Ζαχαρένια ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κατσαβούνης ΑναστάσηςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παναγιωτίδης ΓιώργοςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σαρανταρίδης ΠαναγιώτηςΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Ζάμπρα ΑλίκηΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Κανταράς ΔημήτρηςΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Καλαμπόκα ΝικολέτταΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κεφαλάς ΕλισσαίοςΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Μπάλλα ΖηνοβίαΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σαβιολάκης ΓιώργοςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μπαντής ΦίλιπποςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παντατζόγλου ΣτέλιοςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Συμπόνης Κων/νοςΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Συλάκου ΚέλυΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τριανταφύλλου ΆνναΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χατζηπαπά ΜαγδαλινήΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παπαδοπούλου ΑγγελικήΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Τσάκλη ΒασιλείαΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣ. ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
Τελιώνη - Κοντούρη ΕλεναΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
Κοκκώνης Χαράλαμπος ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Λεωνίδου ΕλισάβετΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κογκιτσίδου ΕλένηΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Λεπτόπουλος ΔαμιανόςΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μπούμπας ΓιώργοςΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καραγιάννης ΘωμάςΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κυγιάκης ΧρήστοςΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παπαϊωάννου ΚάτιαΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δέδε ΤατιάναΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
Καμάκα ΛιλιάναΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ& ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
Πιτούλη - Μέμπιους ΙφιγένειαΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Μπιζίμης ΜπάμπηςΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παρούσης ΝίκοςΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γκολτουχτσιάν ΡούμπενΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσιρκινίδης ΒασίληςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καραμπουρνιώτης ΓιάννηςΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δράγκα ΕλευθερίαΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Δουρβανίδης ΔημήτρηςΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σκούφα ΜυρτώΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καρμπάς ΣαράντηςΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Πετρίδης ΠάρηςΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μπουτκοβαλής ΑθανάσιοςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
Σημαιοφορίδης ΒασίληςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
Τσαβδαρίδου ΔέσποιναΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Χουτσισβίλι ΝάτιαΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Τοκγκιόζογλου ΕλένηΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Εμμανουηλίδης ΠαναγιώτηςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Σταμπολίδου ΕιρήνηΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Χριστοδουλίδης ΆρηςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Κυριακίδου ΧριστίναΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Καράκας ΣταύροςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Σιώζου ΒικτώριαΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
Γεωργαντά ΜαρίαΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γιάντσιου ΌλγαΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
Γαρίδης ΔημήτριοςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
Χλαμίδου ΧριστίναΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Νέτου ΦρόσωΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σιάπαντας ΛεωνίδαςΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ποιμενίδης ΜανώληςΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Γυλός ΔημήτρηςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Ηλιόπουλος ΣτράτοςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Φλώρος ΓιάννηςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Δουμπιώτης ΑστέριοςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
Καλπίδης ΠαναγιώτηςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
Παπαφλωράτος ΔημήτρηςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
Κωστίδου ΣοφίαΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Αρβανιτόπουλος ΣαράντηςΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δροσινάκης ΙάκωβοςΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
Καρακατσάνη ΧαρούλαΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Σκαρβατσοπούλου Βασιλική (Βίκυ)ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Μιχαλάκης ΝικόλαοςΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Ουζούνη ΣοφίαΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Παπαδοπούλου ΣοφίαΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ & ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
Σαμάνης ΘανάσηςΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
Στεργιούλη ΘωμαήΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Χύτας ΔημήτρηςΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
Παράσχου ΆνναΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δήμου ΜαρίαΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Βορδόγλου ΒαγγέληςΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ
Γεωργιάδης ΓιώργοςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες άλλων ετών