sucesses

Οι επιτυχιες μας... ή μάλλον οι επιτυχιες των παιδιών μας!

Δεν μπορούμε παρά να "ψηλωνουμε" απο υπερηφάνεια και να χαμογελαμε απο ικανοποίηση όταν βλέπουμε ότι οι προσπάθειες των παιδιών μας και η υποστήριξη μας σε κάθε επίπεδο αποδίδουν καρπούς και οδηγούν στην επιτυχία!

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για μας να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο τις επιτυχιες των παιδιών του Ανατολικού Φροντιστηρίου!

Επιτυχόντες της χρονιάς 2008

Ονοματεπώνυμο
Σχολή
ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΒΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣΟΙΚΟΜΟΝΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΑΡΤΣΑΛΗ ΒΙΒΗΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΕΜΑΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΤΣΟΥΛΚΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΚΕΒΡΕΓΚΗΣ ΘΑΝΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΡΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΤΙΝΑΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΤΟΛΑ ΙΟΥΛΙΑΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣΟΙΚΟΜΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΣΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΣΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΗΧ/ΚΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΟΙΚΟΜΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΝΤΣΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΕΛΛΥΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΤΣΙΡΚΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΛΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΝΤΟΥΣΑΣ ΤΑΣΟΣΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΝΕΝΑΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΣΕΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΣΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΚΟΚΓΑΚΗ ΕΡΡΙΕΤΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΑΒΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΟΜΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΩΜΑΡΕΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΙΔΟΥ ΕΦΗΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΕΤΖΙΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΘΑΝΟΣΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΟΥΤΡΟΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΠΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΛΙΑΚΟΥ ΕΒΙΤΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΜΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΟΥΧΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΝΕΦΕΛΟΥΔΗ ΜΟΡΦΟΥΛΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΤΟΚΟΥΤΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΓΕΩΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΗΓΑ ΙΩΑΝΝΑΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ)
ΣΑΜΑΘΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΔΑΝΗ ΠΕΤΡΙΝΑΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΡΤΣΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΤΣΙΓΙΩΡΓΗ ΑΡΓΥΡΩΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔ. ΣΧΕΔ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΒΕΡΟΙΑ)
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΚΕΛΛΥΟΙΚΟΜΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΤΑΜΠΑΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΝΔΗΛΑ ΜΑΡΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΗ ΖΩΗΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΚΜΙΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΟΥΣΙΟΥ ΕΥΗΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΝΑΝΣΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΟΥΜΠΕΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΩΓΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΚΚΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΚΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΤΣΟΥΠΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΚΕΧΛΙΜΠΑΡΗ ΚΙΚΗΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΟΡΩΣΗ ΣΙΣΣΥΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΪΜΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΓΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΡΙΜΠΕΛΛΙ ΛΑΟΥΡΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΪΝΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΒΥΡΩΝΑΣΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΛΑΪΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΧΑΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΛΑΪΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΓΚΙΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ - ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

Επιτυχόντες άλλων ετών