sucesses

Οι επιτυχιες μας... ή μάλλον οι επιτυχιες των παιδιών μας!

Δεν μπορούμε παρά να "ψηλωνουμε" απο υπερηφάνεια και να χαμογελαμε απο ικανοποίηση όταν βλέπουμε ότι οι προσπάθειες των παιδιών μας και η υποστήριξη μας σε κάθε επίπεδο αποδίδουν καρπούς και οδηγούν στην επιτυχία!

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για μας να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο τις επιτυχιες των παιδιών του Ανατολικού Φροντιστηρίου!

Επιτυχόντες της χρονιάς 2009

Ονοματεπώνυμο
Σχολή
Ζαχαροπούλου ΚατερίναΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Χριστοφίδης ΚώσταςΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αποστόλου ΓιώργοςHΛΕΚΤΡΟΛOΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Θεοδωρόπουλος ΔιονύσηςHΛΕΚΤΡΟΛOΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καρακώστας ΙάσοναςHΛΕΚΤΡΟΛOΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Λαζαρίδης Κων/νοςΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
Καραλή ΣτεφανίαNOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Βότσης ΟδυσσέαςHΛΕΚΤΡΟΛOΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τζέλης ΧρήστοςMHXANOΛOΓΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σταμάτης ΠαναγιώτηςNOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μήλιος ΟρέστηςΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Σταμπολίδου ΑγάπηΠAIΔ/KO ΔHMOT. EKΠ/ΣHΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Παπαδά ΣμαράγδαΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Φώτη ΕλεάνναΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
Κοτζασταύρος ΘοδωρήςOPΓAN. KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Πιπινίκα ΝάσιαKTHNIATPIKHΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
Κυπριανίδου ΕυτυχίαΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Κυρατζής ΓιάννηςXHMIKΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παλαιοχωρινού ΕύηAΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσαταλής ΑθανάσιοςOPΓAN. KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Δημητρακόπουλος ΔημήτρηςΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Κρομύδα Γαριφαλλιά ΦYΣIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Νικολαϊδου ΈρηΨYXOΛOΓIAΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
Χατζηκυριακίδου ΓιούριεΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Νασιουτζίκης ΧρήστοςΠΛHPOΦOPIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μουρτετζίκογλου ΑθανάσιοςΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ιατρού ΑλεξάνδραΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καζακίδου ΚατερίναΨΥΧΟΛOΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δραγόλια ΜελίναBIOΛOΓIAΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Κωνσταντίνου ΙωάννηςOPΓAN. KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Μαλτέζας ΓιώργοςOPΓAN. KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Φλούλη ΝατάσαΨYXOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κοζιάκης ΓιάννηςΨΥΧΟΛOΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ζάπρης ΑλέξανδροςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
Θεοδοσιάδης ΤάσοςΦYΣIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κρητικός ΒασίληςXHMEIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μπερμπερίδης ΓιώργοςΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Χρήστου ΔέσποιναEΦAPMOΣMENHΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Κάκκαβου ΣοφίαΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ζαίμη ΕύηΠAIΔAΓΩΓIKO NHΠIAΓΩΓΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Στεργίου ΑθηνάEΦAPMOΣMENHΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Παπαδόπουλος ΘεόδωροςIΣTOPIAΣ & APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κοκκινίδης ΑλέξανδροςOIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ζάπρης ΔημήτρηςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ
Ξιμιτίδης ΓιώργοςΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Δουλαπτσή ΕιρήνηΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Νασιρίδου ΑρετήΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Βαρτάνης ΦώτηςΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Κυπριανίδου Δανάη-ΟυρανίαΕΠΙΣΤ.ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
Χρυσίδης ΣπύροςMAΘHMATIKΩN ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
Γκαδρής ΖήσηςΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Γραμματικός ΜάριοςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
Μαλισσόβας ΤάσοςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
Λαζάρου ΧρήστοςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Καντάρας ΝικόλαοςΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Τσιβίκη ΑφροδίτηΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καραφυλλίδου ΜαρίναΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Τόλη ΜαριλίναΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
Μπλες ΘάνοςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
Παπαδοπουλου ΦώφηΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
Βαρελά ΈφηΕΠΙΣΤ. ΦYΣIK. AΓΩΓHΣ KAI AΘΛHTIΣMOY ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσίλσου ΓιάννηςΔIEΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Μουστακίδης Κων/νοςΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
Τίκτας ΒασίληςΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ)
Σκαρπαθιωτάκη ΧριστίναEΠIΣTHMHΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ YΠOΛOΓIΣTΩN ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)
Σταυρινού ΚατερίναΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Στράντζου ΘωμαήΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κρήτη ΑλεξάνδραIΣTOPIAΣ & APXAIOΛOΓIAΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Τσίτσα ΗλέκτραΓEΩΠONIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γιαννόπουλος ΘοδωρήςEΠIΣTHMHΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ YΠOΛOΓIΣTΩN ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)
Πιζιρτζίδου ΕιρήνηΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κοτζιάμπασης ΘάνοςΣΧΕΔIΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
Κίτσιου ΝιόβηΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ
Γρηγορίου ΑπόστολοςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Δήμου ΘωμάςΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Καργάκη ΧριστίναΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Χαλκιάς ΣτέλιοςΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Οικονόμου ΓιάννηςΘEATPOY ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μιχαήλ ΙουλιέταΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Α.Π.Θ.
Παπαδοπούλου ΣοφίαΓEΩΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γραμμένου ΔανάηΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Τσουρίδου ΣτέλλαΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Βασιλακάκη ΖωήΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ζιούτη ΝατάσαΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παλακίδου ΔήμητραΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γαλανή ΔήμητραΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ταξιντάρης ΝικολαοςΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αντάε Μποάτενκ ΕβελίναΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γκαλιάνης ΦάνηςΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦ/ΣΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χεριστανίδου ΜαρίαΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κωνσταντινίδης ΣίμοςΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ζαχαρίου ΑφροδίτηΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χατζηγεωργίου ΠηνελόπηKOINΩNIKHΣ ANΘPΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
Τριανταφυλλίδης Κων/νοςΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Πενοπούλου Ευστρατία ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κανταρτζή ΝικολέταΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Υψηλάντης Κων/νοςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
Δερμετζοπούλου ΧριστίναΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ
Ρούσσος ΜιχάληςΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. & ΔΙΟΙΚ. ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μαραγκός ΠέτροςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ
Κατσανίκος ΓιάννηςΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
Γεωργιάδης ΛεωνίδαςΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
Κωνσταντά ΕλευθερίαΘEOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μαυροπούλου Κων/ναΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Γκαϊτατζή ΜαρίαΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΣΕΡΡΩΝ
Δροσάκης ΑλέξανδροςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ
Γκουρσουνίδη ΚατερίναΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Πάπουλας ΓιάννηςΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Δουμπιώτης ΔημήτρηςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ
Βουλαλά ΠαναγιώταΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μαμτουμίδου ΕυαγγελίαΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦ/ΣΗΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
Ταταρίδου ΜιλέναΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
Κούπας ΔημήτρηςΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
Παπαβραμίδης ΓιώργοςΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
Άτσαλα ΦωτεινήΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
Κωτής Κων/νοςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΣΕΡΡΩΝ

Επιτυχόντες άλλων ετών