sucesses

Οι επιτυχιες μας... ή μάλλον οι επιτυχιες των παιδιών μας!

Δεν μπορούμε παρά να "ψηλωνουμε" απο υπερηφάνεια και να χαμογελαμε απο ικανοποίηση όταν βλέπουμε ότι οι προσπάθειες των παιδιών μας και η υποστήριξη μας σε κάθε επίπεδο αποδίδουν καρπούς και οδηγούν στην επιτυχία!

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για μας να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο τις επιτυχιες των παιδιών του Ανατολικού Φροντιστηρίου!

Επιτυχόντες της χρονιάς 2010

Ονοματεπώνυμο
Σχολή
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ.
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΟΛΓΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ Α.Π.Θ. 21η
ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Α.Π.Θ.
ΝΑΟΥΜ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ.
ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ. 15η
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΦΗΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ ΞΑΝΘΗ.
ΚΟΥΚΙΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΧΗΜΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΜΑΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΧΗΜΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΚΟΣΜΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΒΙΟΛΟΓΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΚΑΛΦΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΦΥΣΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΡΕΧΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΟΥ ΝΕΝΑΧΗΜΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΧΗΜΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΖΩΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΕΓΚΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΒΑΡΔΑΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤΧΗΜΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ Α.Π.Θ.
ΚΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΕΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΦΥΣΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΜΑΧΙΜΟΙ)
ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΖΙΚΑ ΙΩΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΧΗΜΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ.
ΨΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΕΤΙΚΑ ΕΦΗΓΕΩΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ.
ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΝΙΚΟΛΕΤΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ Α.Π.Θ.
ΚΟΥΣΒΑ ΜΕΛΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒ. ΚΑΙ ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΝΤΙΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ Α.Π.Θ.
ΜΑΝΔΑΛΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑΓEΩΠONIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΡΟΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑIΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΕΤΣΕΡΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΝΤΑΦYΣIKHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΚΜΙΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑΦIΛOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΡΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΠΑΠΑΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ ΘΕΜΙΣΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΟΡΔΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΗΛΙΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΜΑΖΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΚΑ ΚΑΒΑΖΗ ΦΑΙΗΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΡΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΙΤΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΑΤΣΟΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΟΔΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΑΜΨΟΥΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΧΟΜΣΙΟΓΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΟΝΔΡΟΣΠΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ.
ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 18η
ΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΚΙΓΙΩΤΟ ΒΑΣΙΛΗΣΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ Α.Π.Θ.
ΠΑΛΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΗΛΩΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΑΒΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΩΪΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ)
ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΙΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΒΑΡΔΑΞΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΥΡΡΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΟΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΔΟΜΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΛΤΕΖΑ ΜΑΡΙΑΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΜΤΟΥΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΚΕΤ ΝΤΟΜΙΝΙΚΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΒΕΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΠΑΝΟΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΒΕΚΙΛΟΓΛΟΥ ΕΦΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΓΟΥΜΠΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΤΕΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΦΙΔΗΣ ΑΚΑΝΘΟΣΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΜΠΕΡΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΡΑΔΑΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΛΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΖΩΗΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΛΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΒΛΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΜΑΡΚΟΥ ΣΠΥΡΟΣΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΞΕΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΗΝΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ-ΝΙΚΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΣΙΡΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΟΓΔΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΚΡΙΣΤΑΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΟΜΝΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑΡΜΑΖΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΣΑΚΕΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΝΑΟΥΣΑ)
ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗ ΛΥΔΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΕΛΕΝΗΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗ ΕΦΗΕΜΠΟΡ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΧΕΔIΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΚΑΚΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΒΑΡΔΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟNOΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΠΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΙΤΕΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΙΑΤΡΙΚΗΣ Α.Π.Θ. 19η
ΣΙΩΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣΙΑΤΡΙΚΗΣ Α.Π.Θ. 24ος
ΤΣΙΤΣΙΦΥΛΛΑ ΧΡΥΣΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΙΔ.ΚΑΤ3648/α ΗΜ.

Επιτυχόντες άλλων ετών