sucesses

Οι επιτυχιες μας... ή μάλλον οι επιτυχιες των παιδιών μας!

Δεν μπορούμε παρά να "ψηλωνουμε" απο υπερηφάνεια και να χαμογελαμε απο ικανοποίηση όταν βλέπουμε ότι οι προσπάθειες των παιδιών μας και η υποστήριξη μας σε κάθε επίπεδο αποδίδουν καρπούς και οδηγούν στην επιτυχία!

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για μας να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο τις επιτυχιες των παιδιών του Ανατολικού Φροντιστηρίου!

Επιτυχόντες της χρονιάς 2012

Ονοματεπώνυμο
Σχολή
Μαρούδας ΒασίληςΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καλούδη ΆνναΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σιμοπούλου ΚατερίναΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δαλακούρα ΚυπαρισσίαΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αρτοπιάδου ΜαρίαΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Πετρίδου ΓεωργίαΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γαϊτανίδου ΑθηνάΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γαβριήλ ΠαναγιώτηςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 20ος
Μόσχου ΑθηνάΟΔΟΝΤΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Νασουφίδου ΑθηνάΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Πάσχου ΕλένηΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Συμεωνίδης ΔημήτρηςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αξιώτη ΙωάνναΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αργύρη Ευτυχία (Φέλη)ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Πλιάκου ΜαρίαΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μελετιάδου Ευανθία (Εύα)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) 11η
Σαρίδης ΒασίληςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Σαράφη ΑθηνάΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
Νικόλτσιος ΠαύλοςΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσομπανίδου ΚάτιαΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
Τυρίλου Ολγα-Βαλεντίνη (Νάντη)ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ
Κουτιάν ΑνέστηςΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μανίκας ΧρήστοςΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Τρούλλος ΧρυσάφηςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Ψάλτης ΛευτέρηςΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Ιατρού ΜαρίαΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ζαχαρούδης ΜιχάληςΑPΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καραγιαννίδου ΕμμανουέλαΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ,ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Μεντζίνης ΧρήστοςΑΓPΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τομαζίνου ΚλεοπάτραΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Ανθόπουλος ΜάριοςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ιτσιου ΔήμητραΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καραδήμος ΧρήστοςΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Λιαντζάκης Κων/νοςΕΦΑPΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Μάλαμα ΣτέλλαΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ,ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Μανιόπουλος ΓιώργοςΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Δώσσας ΑριστοτέληςΕΦΑPΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Μήλιου Βασιλική (Βίκυ)ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Μαυροφόρος ΠέτροςΕΦΑPΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Μυλώσης Κων/νοςΕΦΑPΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Τερεκίδου Αθανασία - Ναϊάς (Νανσυ)ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Τερεκίδου Φωτεινή - Φαίδρα (Φαίδρα)ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Νικούλης ΓιώργοςΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ασβεστοπούλου ΑναστασίαΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παναγιωτόπουλος ΑντώνηςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Πατσαλή ΊναΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Τόρο ΕυγενίαΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
Χατζησωτηρίου ΜαρίναΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γεμιτζίδης ΙωάννηςΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Στάγκος ΆλκηςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσακωνίτης ΒασίληςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Πλιάσας ΒασίληςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κορφίτη ΦαίδραΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γιακουστίδης ΓιώργοςΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χριστοδούλου ΛεωνίδαςΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δασκαλόπουλος ΑλέξανδροςΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χαριζάνη ΧάιδωΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καρακατσάνη ΛυδίαΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γεωργιάδης ΣτέφανοςΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μιχαηλίδου ΜαρίαΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μαρούδας ΔημήτρηςΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γιόφτσιος ΝικόλαοςΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσαγγαδούρας ΤάσοςΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
Ντάμπος ΓιάννηςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) 8ος
Αρχοντουλάκης ΣτέλιοςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) 9ος
Λαιλισίδης ΣταύροςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ) 12ος
Ξενοπανάγου ΕλένηΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
Παπαχατζής ΓιάννηςΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ)
Καπετάνου ΣτράτοςΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10ος
Πέγιος ΚώσταςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)
Γκουτνά ΣοφίαΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Παναγιωτίδου ΜαρίαΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ατματσίδου ΆνζελαΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γιαννοπούλου ΕλένηΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
Καλπέτης ΔημήτρηςΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Κοβλακά ΑγάπηΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΣΠΑΡΤΗ)
Παπανικολάου ΓιώργοςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟPΥΚΤΩΝ ΠΟPΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ)
Κέκκα ΜυρτώΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ) 16η
Κορτσαρίδης ΓιώργοςΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ) 13ος
Μπερμπερίδης ΒασίληςΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Μακρίδης ΓιώργοςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Κυριακίδου Ευαγγελία (Εύα)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
Μπούρη ΦωτεινήΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ)
Ρουντένκο Λαρίσα (Λάρα)ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
Σιδέρης ΓιώργοςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)
Σταμπολίδου ΧριστίναΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
Τρικαλιώτη ΣουζάναΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΒΕΡΟΙΑ)
Γκάτζιας ΆγγελοςΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΣΕΡΡΕΣ)
Μπράμος ΓιώργοςΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΣΕΡΡΕΣ)
Ορφανίδης ΑλέξανδροςΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΣΕΡΡΕΣ)
Κουτσός ΒαγγέληςΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Παπαδόπουλος ΓιώργοςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
Μαυρομμάτη-Λαγάνη ΑρετήΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
Ματιάκη ΕυγενίαΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ.ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ(ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
Κυπριανίδου ΑθηνάΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σακιζόγλου ΚικήΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσακαλίδου ΕυφημίαΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χατζηγεωργίου ΓεώργιοςΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κρομύδα ΜαρίαΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ποντοσίδου ΦανήΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Στούπας ΖήσηςΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Συμεωνίδης ΓιώργοςΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χατζημιχαήλ Κυριακή (Κορίνα)ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσίκος ΒαγγέληςΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τραϊτση ΧρύσαΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσακαμή ΜαριάντζελαΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αλγιοβάνογλου ΝίκοςΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δήμας ΓιώργοςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ηλιάδου Μαριά - ΆνναΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καλοβυρνά ΕύηΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παντελή ΕιρήνηΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μικρόπουλος ΝίκοςΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μπακίτας Κων/νοςΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Λαμπρόπουλος ΓιώργοςΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μπογδάνου ΧαρούλαΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσιρτσουρίδης ΠαναγιώτηςΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Θεοδοσίου ΝίκηΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ζηβώνη ΚατερίναΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παρδάλης ΔημήτρηςΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ποζρικίδου ΕιρήνηΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αστερίου ΘεοδώραΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ)
Βουδούρης ΣτέλιοςΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Βούλγαρη ΕλένηΕΦ.ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΗΓΟΥΜΕΝ.)
Γκατσωνίδου ΕλένηΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Καραγκούνη Χρυσούλα-Ευτυχία (Χριστέφη)ΕΦ.ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΗΓΟΥΜΕΝ.)
Καστανάς ΑπόστολοςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Καψάλας ΓιάννηςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ 9ος
Κόταλη ΠωλίναΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Κυριακίδης ΚυριάκοςΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ.(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Μιχαηλίδης ΒασίληςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
Μιχαηλίδης ΜιχάληςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Μολύβας ΜάριοςΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Μπουχούρη ΜαρίναΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ)
Παναγιωτίδου ΚωνσταντίναΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜ. & ΣΧΕΔ.ΑΝΤΙΚ/ΝΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Παριμπέλι ΆγγελοςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
Πασχαλίδου ΓιώταΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
Πιτάσκου Χρυσή ( Χρύσα)ΕΦ.ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΗΓΟΥΜΕΝ.)
Σιάμης ΚωνσταντίνοςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
Σπυρόπουλος ΓιώργοςΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Σταφυλίδου Παναγιώτα (Γιώτα)ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Συμεωνίδης ΧρήστοςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Συμεωνίδου ΆνναΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜ. & ΣΧΕΔ.ΑΝΤΙΚ/ΝΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Τουνουσίδου ΕυαγγελίαΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
Τσολάκη ΣτέλλαΔΑΣ/ΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ(ΔΡΑΜΑ)
Χατζηγεωργίου Κων/νοςΔΑΣ/ΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ(ΔΡΑΜΑ)
Μπολές ΓιάννηςΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΓΡΕΒΕΝΑ)
Πετρομελίδης ΑργύρηςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Δουλμέ ΑθηνάΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
Καλύβα ΙωάνναΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Μπαλαχτσής ΙωάννηςΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ)
Παλαχίδης ΝικόλαοςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
Γκρουμπάλη ΚλειώΒΡΕΦΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Κωνσταντινίδου ΚλειώΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

Επιτυχόντες άλλων ετών