sucesses

Οι επιτυχιες μας... ή μάλλον οι επιτυχιες των παιδιών μας!

Δεν μπορούμε παρά να "ψηλωνουμε" απο υπερηφάνεια και να χαμογελαμε απο ικανοποίηση όταν βλέπουμε ότι οι προσπάθειες των παιδιών μας και η υποστήριξη μας σε κάθε επίπεδο αποδίδουν καρπούς και οδηγούν στην επιτυχία!

Είναι μεγάλη χαρά και τιμή για μας να παρουσιάζουμε κάθε χρόνο τις επιτυχιες των παιδιών του Ανατολικού Φροντιστηρίου!

Επιτυχόντες της χρονιάς 2016

Ονοματεπώνυμο
Σχολή
Ανδριώτης ΔημήτρηςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
Μπακίτας Θεόδωρος (Θοδωρής)ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ TEI (ΛΗΞΟΥΡΙ)
Ανδρεάδης ΚωνσταντίνοςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤEI (ΣΕΡΡΕΣ)
Τριπολιτσιώτης Αστέριος (Στέργιος)ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤEI (ΣΕΡΡΕΣ)
Δημαρίδης ΧάρηςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI (ΚΟΖΑΝΗ)
Χατζηιγνατιάδης IωακείμΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ - ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
Πρέτσι ΈλσαΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Σγουρός ΦώτηςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
Τριανταφυλλίδης ΓιάννηςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
Αρβανιτίδου Νικολέτα-Πασχαλίνα (Νικολίνα)ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI (ΚΟΖΑΝΗ)
Ψωμαδάκη ΑντιγόνηΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI (ΣΕΡΡΕΣ)
Λαζίδης ΓιάννηςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κρητικόπουλος ΓιάννηςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ TEI (ΚΑΒΑΛΑ)
Ευαγγελοπούλου ΔήμητραΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
Φράγκος ΚωνσταντίνοςΑΕΝ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 1ος
Λάγγαρης ΣωτήρηςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Βήχα ΓαλήνηΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Βλάχου ΜαρίαΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σταρδέλη ΧρυσήΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Πάπουλας ΑλέξανδροςΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ψαρράς ΒασίληςΟΙΚΟΝΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1ος
Τσολακίδου ΔέσποιναΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καραβασίλης ΕυριπίδηςΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κούση ΈλεναΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αναστασοπούλου ΕιρήνηΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Λίνδρας ΒαγγέληςΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 5ος
Πετρίδης ΓιάννηςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Λαζαρίδης ΧριστόφοροςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γκάτση ΑποστολιαΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ντάμπος ΒασίληςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σαββοπούλου ΕλισάβετΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Φλώρου ΕιρήνηΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γκρισπάνης ΚωνσταντίνοςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
Λαζαρίδης Πρόδρομος (Άκης)Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κουλούρης Νικηφόρος-Γεώργιος (Νικηφόρος)ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
Πιτιακούδη ΝάνσυΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γκαντώνας ΑλέξανδροςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γώγου ΦωτεινήΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σιπητάνος ΘανάσηςΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αλεξανδρή Μαρία-Ελένη (Μαριαλένα)ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μακόγλου ΑνδρέαςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κοντουλάζου ΚατερίναΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δαφνάκης ΑλέξανδροςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μαυροπούλου ΑθηνάΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κορδελίδης ΣτέλιοςΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μουσιώνη ΣτέλλαΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τζιουμάκας ΣτέλιοςΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσατσαρώνης ΛέανδροςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
Τερζοπούλου Ειρήνη - ΧαραλαμπίαΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
Χατζη-ηλία ΔήμητραΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σορτίκου ΑνδρομάχηΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
Ανδριοπούλου ΚατερίναΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μακρίδου ΝικολέταΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μυλοχαράκτης ΠαντελήςΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κουζούδης ΣταύροςΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αικατερινάρη ΜαρίαΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χατζηθεοδώρου ΓιάννηςΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Βεζυργιάννη ΝατάσαΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
Τυρίλος Μιχαήλ-ΧρήστοςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
Δραγόλια ΑρίστηΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Χαριτίδου ΜαρίαΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
Καστρίτσης ΣταύροςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
Παπαδοπούλου ΝίκηΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χρυσοβέργης ΓιώργοςΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κικένη ΜαρίαΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ρώσσιου Νιόβη-ΜυρσίνηΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χιόνιδου ΌλγαΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χατζήπαπα ΕλευθερίαΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
Ρετσέλης ΑναστάσηςΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κλημίδη ΕυγενίαΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κλημιδη Μαρία -Κωνσταντίνα (Κων/να)ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Πιπεράκη ΡαφαέλαΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7Η
Μοσχίδου ΕλένηΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δημακάκου ΝίκηΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
Σάββας -Γκαντάκας ΘανάσηςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΑΝΙΑ
Στέφου ΓιάννηςΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σωτηριάδης ΑλέξανδροςΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μπρέντα ΠηγήΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Βελώνη ΜατίναΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Καλλινιώτη ΧριστίναΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Παυλίδης ΧρήστοςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Κατικαρίδου ΙωάνναΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Βουλγαρέλη ΙωάνναΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
Αρτοποιάδου ΑνναΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Παπαστόϊκου ΕλένηΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Φιλιούσης Κωνσταντίνος Εμμανουήλ (Κωστής)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ντόβας ΑντώνηςΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μαζαράκης ΠερικλήςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
Αυγέρος ΔημήτρηςΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γκιουλμιχαλάκης ΒασίληςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σιαμήτρας Κων/νοςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Χρυσάφη Άννα ΜαρίαΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Σούμπασης ΔημήτρηςΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΥ - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ - ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
Κρητικού ΠαρασκευήΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Περεντίδου ΝικολέταΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δερβισόπουλος Κων/νοςΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Νασκιντασβίλι ΓιώργοςΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 16ος
Οζμάνοβα ΧριστίναΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΚΩΝ
Καπετάνιου ΔήμητραΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Κοντσιώτη ΑγγελικήΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μιχαηλίδης ΔιαμαντήςΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Γιαννακόπουλος ΆρηςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
Καγκούρης ΔημήτρηςΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Κουρομπίνας ΝίκοςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
Καρακούτης ΣταύροςΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Δαμιανός ΚωνσταντίνοςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
Μπαζίδου ΒικτώριαΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
Κιοσκερίδης ΆγγελοςΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Ανδρεάδου ΙουλίαΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
Γούδα ΚωνσταντίναΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Ζαχαρίου ΦίλιαΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γκαρλής ΝίκοςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Ευσταθίου Χρήστος-ΓρηγόριοςΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Αβραμίδης ΗλίαςΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σκαρλάτου ΙωάνναΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΒΟΛΟΣ
Καραβασίλη ΔήμητραΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μάμαλης ΓιώργοςΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
Τσούπα ΑναστασίαΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δημητριάδης ΗλίαςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤEI ΚΟΖΑΝΗΣ
Γαλλή ΚωνσταντίναΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤEI (ΣΕΡΡΕΣ)
Σαββόπουλος ΣάββαςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤEI ΛΕΥΚΑΔΑ
Αχλάτης ΣπύροςΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Θεοδωρόπουλος ΝότηςΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Αρβανιτίδης ΠαναγιώτηςΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Πεταλίδου ΑναστασίαΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ (ΛΑΡΙΣΑ)
Γκατσωνίδης ΓιώργοςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤEI (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤEI
Κόκκινος ΝικόλαςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤEI (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤEI
Καμπανταϊδη ΑναστασίαΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Καψάλας ΓιώργοςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤEI (ΣΕΡΡΕΣ)
Μαυροφόρος ΚωνσταντίνοςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Λαβασίδης ΓιάννηςΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Μπαμπαού ΓεωργίαΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Φίλιππα ΕλισάβετΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ροδακόπουλος ΑναστάσηςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Πέτικας ΙσliδωροςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΕΣ
Κωνσταντινίδης Θεοχάρης (Χάρης)ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ζιώγα Βασιλική (Ελίνα)ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Χουλιαρά Καλλιόπη (Πόπη)ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
Κίκαλος ΔημήτρηςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
Παρναβέλας ΣτέλιοςΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤEI (ΣΕΡΡΕΣ)
Πάκας ΣωτήρηςΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τσινικίδης ΠαναγιώτηςΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Φιλίππου ΓιάννηςΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
Δαρδαμάνης ΣωτήρηςΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ TEI (ΔΡΑΜΑ)
Βαλλιάνου ΝαταλίαΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI (ΚΟΖΑΝΗ)

Επιτυχόντες άλλων ετών